Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 22:42

ЦВК завершила прийом уточнених протоколів окружкомів


Центральна виборча комісія України сьогодні завершила прийом протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування в територіальних виборчих округах з позначкою «уточнений».

Про це повідомив член ЦВК Михайло Охендовський. За його словами, дані всіх протоколів було оприлюднено і розглянуто на засіданні комісії, яке тривало з понеділка (18 січня) по неділю (24 січня).

Таким чином, у встановленому законом порядку було проведено всі процедури, необхідні для встановлення результатів виборів Президента України 17 січня 2010 року.

Відповідно до закону встановити такі результати ЦВК зобов'язаний не пізніше понеділка, 25 січня 2010 року, на своєму засіданні. За підсумками розгляду цього питання буде складено відповідний протокол Центральної виборчої комісії.

Рішення судів, які могли б поставити під сумнів результати голосування 17 січня, а отже і дані поданих до ЦВК оригіналів протоколів дільничних та окружних виборчих комісій, до Центральної виборчої комісії не надходили.

За підрахунками електронних протоколів, які раніше отримала ЦВК, 35,32 відсотка виборців проголосували за кандидата на посаду Президента, лідера Партії регіонів Віктора Януковича, а 25,05 відсотка – за Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко.

Другий тур президентських виборів відбудеться 7 лютого.
XS
SM
MD
LG