Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 23:59

ЦВК наразi не розглядає варiантiв замiни пiдприємства з виготовлення бюлетенів


У Центральнiй виборчiй комiсiї наразi не розглядають варiантiв замiни пiдприємства з виготовлення бюлетенiв у зв’язку з конфлiктною ситуацiєю навколо полiграфкомбiнату «Україна».

«Ми сподiваємося, що замовлення, яке буде з боку ЦВК, буде виконане полiграфкомбiнатом у повному обсязi, вчасно», – заявив заступник голови ЦВК Андрiй Магера.

При цьому вiн зауважив, що «ЦВК спiвпрацювала, спiвпрацює, i спiвпрацюватиме з тим керiвництвом полiграфкомбiнату «Україна», яке в установленому порядку призначене i належним чином виконує свої обов’язки».

Магера також заявив, що вiн не вiрить у можливiсть виготовлення додаткових бюлетенiв для фальсифiкацiї в другому турi президентських виборiв.

«Я не вiрю в таку можливiсть з урахуванням того, що пiдприємство є режимним, є немало засобiв контролю за працiвниками, бюлетенями i взагалi всiєю продукцiєю, яка виготовляється на полiграфкомбiнатi «Україна», – заявив вiн.

Близько 6:00 понедiлка на полiграфкомбiнат «Україна» був скоєний напад. За словами депутатiв Партiї регiонiв, його очолив представник Кабiнету Мiнiстрiв. В уряді і в БЮТі ці заяви відкидають.

Мiнiстр внутрiшнiх справ Юрiй Луценко повiдомив про затримання 22 людей без депутатської недоторканностi у зв’язку з інцидентом навколо підприємства.

Органи прокуратури порушили дві кримінальні справи за фактом захоплення поліграфічного комбінату «Україна»: за статтею 341 (захоплення державних або громадських будинків або споруд) і статтею 365 (перевищення влади або службових повноважень) Кримінального кодексу.

Recommended

XS
SM
MD
LG