Доступність посилання

ТОП новини

МОЗ: стан кисневого обладнання незадовільний у більшості лікарень


Міністерство охорони здоров’я України виявило незадовільний стан кисневого обладнання у переважній більшості медичних установ після перевірок, які розпочали одразу після вибуху в Луганську. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Василь Князевич.

«Обладнання знаходиться у плачевному стані», – сказав міністр.

За його словами, 29 січня у Міністерстві охорони здоров’я відбудеться селекторна нарада з регіонами щодо стану обладнання в медичних закладах.

«Ми практично завершили огляд усіх закладів і я думаю, що загальноселекторна нарада у п’ятницю буде присвячена цій темі, а потім ми вийдемо на програму – загальнодержавну програму переоснащення галузі, у тому числі і модернізації кисневого обладнання», – уточнив Князевич.

Голова МОЗ також повідомив, що зараз розглядається можливість запровадження в Україні так званого індексу безпечності лікарень. За його словами, цей індекс включатиме параметри стану газового обладнання. «Ми будемо говорити про те, чи є безпечною лікарня для нас і для працівників, і відповідно, будемо проводити атестацію і ліцензування всіх цих закладів», – уточнив міністр.

За його словами, зараз фахівці проводять відповідні консультації з міжнародними організаціями, і перш за все, з Європейським бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я.

18 січня у лікарні №7 в Луганську стався вибух кисневих балонів, у результаті чого були зруйновані перекриття з 5-го по 3-й поверх. Загинули 16 людей.
XS
SM
MD
LG