Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 11:49

Директор поліграфкомбінату «Україна» просить СБУ надати йому охорону


Директор полiграфiчного комбiнату «Україна» Валентин Музика звернувся до Служби безпеки з проханням забезпечити йому охорону.

Він повідомив про те, що на нього, як на керiвника пiдприємства, «чиниться певний тиск».

«Iнодi менi страшнувато виходити з будинку. Усi мої пересування мiстом вiдбуваються в супроводi якогось джипа», – повiдомив Музика.

Крім того, за словами директора комбінату, йому стало вiдомо про те, що Мiнiстерство внутрiшнiх справ направляло запит до Української академiї друку про те, чи закiнчував вiн цей виш.

Музика наголосив, що має диплом не тiльки цього навчального закладу, але й низку iнших дипломiв, що підтверджують ступiнь доктора технiчних наук i академiка.

Вранці 25 січня близько 300 осіб прорвалися на територію комбінату. Між ними та охороною сталися сутичка.

Партія регіонів та БЮТ звинуватили одне одного у спробі рейдерського захоплення державного поліграфкомбінату «Україна», на якому, зокрема, друкують виборчі бюлетені. Тепер комбінат працюватиме під охороною внутрішніх військ та СБУ – так вирішили на спеціальному засіданні Ради національної безпеки та оборони.

Приводом для конфлікту стала зміна директора державного поліграфічного комбінату «Україна».

Сьогодні ж виконувач обов’язків міністра фінансів Ігор Уманський повідомив, що Мінфін не планував i не планує проводити змiну керiвництва полiграфкомбiнату «Україна» до закiнчення президентських виборiв.

Уманський також повiдомив, що на сьогоднi чинним директором пiдприємства є Валентин Музика, до проведення конкурсу на замiщення вакантної посади генерального директора.

Recommended

XS
SM
MD
LG