Доступність посилання

ТОП новини

На Євро-2012 Дніпропетровськ міг би замінити будь-яке з українських міст


Дніпропетровськ здатен замінити будь-яке з українських міст, які можуть «випасти» з числа господарів Євро-2012.

Про це сьогодні заявив голова Федерації футболу Дніпропетровської області Андрій Павелко.

За його словами, Дніпропетровськ – єдине місто, яке не залучало державних коштів на підготовку основних об’єктів інфраструктури – стадіону та аеропорту. «У місті непогана ситуація з готелями, крім того, ми б могли розширити інфраструктуру для розміщення вболівальників за рахунок річкового транспорту. У резерві також Запоріжжя – місто за 100 км від Дніпропетровська, де теж можна було б розміщувати гостей», – зазначив Андрій Павелко.

За словами керівника місцевої Федерації футболу, наразі головна проблема підготовки дніпропетровська до Євро – міжнародний аеропорт – розпочала вирішуватись: власник підтвердив свої зобов’язання оновити й підготувати повітряні ворота міста до 2012 року.

Між тим, як зазначив Андрій Павелко, наразі УЄФА не розглядає питання заміни міст-господарів Євро-2012. Відтак він звернувся до політиків вищого ешелону, вихідців з Дніпропетровщини, з проханням «виявити цікавість до цього питання».

На право приймати Євро-2012 претендують чотири українські міста: Київ, Донецьк, Львів і Харків. Одеса і Дніпропетровськ 2009-го року вибули з переліку ймовірних господарів чемпіонату.
XS
SM
MD
LG