Доступність посилання

ТОП новини
23 Квітень 2019, Київ 03:36

Тимошенко: «Я ухвалила єдине можливе рішення – оскаржити результати виборів у суді»


Юлія Тимошенко під час телевізійного звернення до українського народу, 13 лютого 2010 року

Кандидат на Президента, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звернулася в суботу ввечері до народу.

«Наші опоненти, як і у 2004 році, продемонстрували свою неготовність обиратися за чесними демократичними правилами. Вони чудово усвідомлювали, що не мають шансів завоювати прихильність більшості людей законним шляхом», – заявила кандидат на Президента, Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко у своєму зверненні до народу. «Ми не втратили жодної миті, – і продовжила врна. – Усі ці дні та ночі, які минули від дня голосування, ми займалися важкою юридичною роботою. Ми збирали дані свідків, опрацьовували документи, працювали з юристами. І сьогодні я можу твердо сказати вам, що вибори в Україні було сфальсифіковано. І це вже не політична декларація, а чітка правова оцінка юристів».

Тимошенко сказала, що «нам вдалося відкрити за рішенням суду дільниці в Криму для того, щоб перерахувати голоси. Ми були шоковані тим, що на всіх без винятку дільницях юридично встановлено фальсифікації від 3 до 8% на корість Януковича. В цілому ж по Україні можливі обсяги фальсифікації складають більше 1 млн. голосів за різними технологіями. Цих голосів цілком достатньо для нашої спільної перемоги. Моє переконання в тому, що треба боротися, підтверджують також і останні свідчення окремих спостерігачів від ОБСЄ. Вони висловили бажання виступити в судах на нашому боці з відеоматеріалами, із своїми оцінками, що на виборах в Україні були системні фальсифікації».

Тому, сказала Тимошенко, «маючи всі докази, я ухвалила єдине можливе рішення – оскаржити результати виборів у суді. Я буду на підставі юридичних аргументів захищати нашу державу, ваш вибір. Я дуже добре знаю, так як і ви, якість роботи наших судів. Але в той же час моя відповідальність перед вами, перед країною зобов’язує мене боротися за відновлення справедливості. Не піти сьогодні до суду означає здати Україну криміналітету без бою. Я не буду збирати майдани і не допущу публічних громадянських протистоянь. Україні як ніколи потрібні стабільність та спокій. І саме тому ми будемо діяти тільки в правовий спосіб і тільки у суді».

За словами Тимошенко, «Янукович – не наш Президент. І як би не розгорталися далі обставини, він ніколи не стане легітимно обраним Президентом України. Я залишаюся оптимістом і хочу вірити в те, що для суддів, які будуть розглядати цю справу, це буде справа честі і справа захисту законів і ваших прав».

І на закінчення свого звернення до народу Тимошенко сказала, що «готова і здатна боротися». «Я хочу сказати вам, що буду робити усе можливе, щоб захистити вас, ваших дітей і нашу рідну державу. І тому я прошу вашого розуміння і підтримки на цьому складному шляху. Я була і залишаюся з вами», – заявила кандидат на Президента Юлія Тимошенко.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG