Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 22:56

Партія регіонів намагається узурпувати державну владу – Турчинов


Перший віце-прем’єр Олександр Турчинов заявляє, що будь-які дії, спрямовані на інавгурацію лідера Партії регіонів, переможця президентських виборів Віктора Януковича будуть розцінені як спроба «узурпації державної влади».

«Заява Партії регіонів про те, що їм нібито дозволено провести інавгурацію Віктора Януковича 25 лютого, є такою, що не відповідає дійсності», – цитує Турчинова прес-служба БЮТ.

За його словами, Вищий адміністративний суд України після отримання позовної заяви Юлії Тимошенко припинив дію протоколу ЦВК про встановлення офіційних результатів виборів.

«Це свідчить про те, що на цю хвилину легітимного протоколу про підбиття підсумків щодо перемоги Віктора Януковича немає, і не можна оголошувати Президентом України людину, щодо якої немає відповідного рішення ЦВК», – вважає Турчинов.

Віце-прем’єр також закликав дочекатися остаточного рішення ВАСУ, а потім діяти відповідно до рішення суду.

16 лютого прем’єр Юлія Тимошенко подала у Вищий адмінсуд позов про оскарження результатів виборів Президента. Наступного дня ВАСУ ухвалив зупинити рішення ЦВК про встановлення результатів виборів, однак відмовився заборонити проводити інавгурацію Януковича на посаду Президента.

Того ж дня депутат від БЮТ Андрій Кожем’якін зареєстрував у парламенті проект постанови, якою запропонував парламентові визнати такою, що втратила чинність, ухвалену 16 лютого постанову, яка передбачає проведення інавгурації 25 лютого.

Вищий адмінсуд призначив початок розгляду позову Тимошенко на 19 лютого. На цей розгляд закон відводить два дні.

Recommended

XS
SM
MD
LG