Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 12:16

Інавгурація нового Президента буде скромною – Льовочкін


Церемонія інавгурації нового Президента України Віктора Януковича буде скромною, не обтяжливою для держбюджету, але урочистою.

Про це заявив один із керівників організаційного комітету з підготовки до інавгурації, заступник голови Партії регіонів Сергій Льовочкін.

За його словами, очікують, що на інавгурацію нового Президента 25 лютого в Україну прибудуть близько 100 іноземних делегацій.

«В першу чергу це керівники сусідніх держав, країн СНД, Європейського Союзу, держав Великої двадцятки, а також країни, які є найбільшими торговельно-економічними партнерами України, і які мають стратегічні перспективи для розвитку відносин з нашою державою», – розповів Львочкін.

Він повідомив, що на сьогодні є підтвердження про участь в церемонії президентів Болгарії, Туреччини, Угорщини, Литви, Польщі, Латвії. За словами Льовочкіна, «Європейський Союз представлятиме баронеса Ештон – міністр закордонних справ ЄС, а США – радник президента з національної безпеки, генерал Джонсон».

Льовочкін також зауважив, що повна і точна інформація про склад іноземних делегацій, які прибудуть на інавгурацію 25 лютого, зокрема від Росії, буде відома завтра, у понеділок.

Він також підкреслив, що Віктор Янукович ухвалив рішення, що інавгурація буде проведена дуже скромно у зв’язку із складною економічною ситуацією в країні, але водночас максимально урочисто, щоб народ України міг пишатися цим днем.

Льовочкін також розповів, що офіційна церемонія інавгурації розпочнеться о 10 годині у Верховній Раді, далі на ганку перед приміщенням президентського офісу Янукович прийме рапорт начальника Генерального штабу Головнокомандувача Збройних Сил України.

О 14 годині в Українському домі відбудеться невеликий прийом іноземних делегацій з нагоди вступу Януковича на посаду глави держави.

«Жодних парадів і феєрверків не планується», – наголосив Львочкін.
XS
SM
MD
LG