Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 16:48

Уряд виділив з резервного фонду кошти на протиповеневі заходи


Кабінет Міністрів виділив з резервного фонду 175 мільйонів гривень на реалізацію протиповеневих заходів. Про це повідомив міністр з питань надзвичайних ситуацій Володимир Шандра сьогодні в Кабміні.

«Це буде фінансування заходів МНС, Міністерства охорони здоров’я, Мінагрополітики, Мінтрансу – це практично всі міністерства, які потребують більш детальної підготовки до можливого паводку», – сказав Шандра.

Зокрема, за його словами, за рахунок цих коштів фінансуватимуться роботи із забезпечення пропуску криги та трансграничних вод дніпровського та деснянського каскадів, виконання санітарно-епідеміологічних заходів для забезпечення належної якості питної води у паводкових регіонах, також належного стану гідротехнічних споруд та зливної каналізації.

Крім того, як повідомив міністр, уряд створив комісію із запобігання виникнення паводку та ліквідації його можливих наслідків. Урядову комісію очолив перший віце-прем’єр Олександр Турчинов.

«До урядової комісії увійшли практично всі керівники тих міністерств, які попередньо братимуть участь у мінімізації наслідків повені», – сказав Шандра.

Міністр повідомив, що, згідно з прогнозом Гідрометцентру, цього року очікується повінь на рівні 1979 року. «Кількість снігу по Україні в 2-3 рази вища, ніж буває зазвичай, і на основі низки даних прогнозується, що весняне водопілля буде або середнього рівня, або вище за середнє», – сказав він.

Шандра також повідомив, що спеціальні піротехнічні загони Міністерства з питань надзвичайних ситуацій вже розпочали вибухові роботи з підриву криги на річках у Львівській, Миколаївський та Херсонській областях.
XS
SM
MD
LG