Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 00:44

Янукович наголошує на необхідності змін до Конституції


Президент Віктор Янукович заявляє про необхідність внесення змін до Конституції з метою удосконалення системи функціонування влади у державі. Про це глава держави заявив в інтерв’ю телеканалу «Інтер» у неділю.

«Сьогодні всім вже набридло – і в Україні, і в Європі, та у світі – ця нестабільність, яка є в Україні. І ніхто сьогодні не розуміє – що це за Конституція в Україні, яка щось заперечує, якщо в парламенті є більшість, яка готова працювати, і приймати закони. Що це за, скажіть, будь ласка, за відповідь на той виклик, який стоїть зараз перед Україною?», – сказав Віктор Янукович.

При цьому він зазначив, що якщо хтось у зв’язку з необхідністю змін «не може заспокоїться, то ми усіх заспокоюємо – дуже скоро».

«І ми створюватимемо такі умови, щоб люди мали можливість у цій країні спокійно жити. Безумовно, необхідно виправити недоліки у законодавстві», – заявив Президент України.

Найближчим часом почнуть ефективно працювати парламент і новий уряд – Янукович

Президент Віктор Янукович також висловив переконання, що найближчим часом в Україні почнуть ефективно працювати Верховна Рад і новий уряд.

«Я вважаю, що він (новий уряд – ред.) буде найближчим часом. Я не хочу називати дати. Процес йде, наскільки мені відомо, успішно», – сказав глава держави.

Він зазначив, що нині народні депутати Верховної Ради розуміють, що «виборці вже на межі терпіння». «Вони (народні депутати – ред.) також добре розуміють, що результати майбутніх виборів можуть стати несподіваними для декого», – зауважив Янукович.

За його словами, сьогодні єдиним найкращим варіантом для держави є об’єднання політиків, припинення політичних воєн, початок роботи задля всієї України та наведення порядку.

«Я закликаю до цього. Сьогодні немає грошей в країні на проведення будь-яких виборів. Нам необхідно розвивати економіку та подолати кризу, яку створила попередня влада та посилила світова криза», – наголосив Віктор Янукович.

Президент України також висловив упевненість, що найближчим часом буде створено нову коаліцію, професійний уряд і загалом ефективну систему державного управління, в якій усі гілки влади працюватимуть спільно.

********
Яценюк пропонує створити тимчасову коаліцію до дострокових виборів парламенту

Арсеній Яценюк
Депутат від «Нашої України – Народної самооборони» Арсеній Яценюк пропонує створити тимчасову коаліцію до проведення дострокових парламентських виборів.

Про це йдеться в його відкритому листі до Президента України Віктора Януковича, повідомляє прес-служба «Фронту змін».

«Неконституційні спроби парламентарів сформувати коаліцію та уряд призведуть до поглиблення політичної кризи і до кризи державності як такої», – вважає депутат.

«Саме тому є тільки два варіанти розвитку ситуації, яка склалася в парламенті: формування більшості виключно на фракційній основі або дострокові парламентські вибори. Третього не дано», – наголошує Арсеній Яценюк.

«Не сумніваюся, що у нинішнього складу парламенту не вистачить політичної волі підтримати системний план економічних реформ. Тож призначення позачергових парламентських виборів дозволить відкрити шлях до економічної стабілізації та зростання», – зазначає лідер партії «Фронт змін».

«Переконаний, ви, як гарант Конституції, не допустите її порушення», – наголосив депутат у своєму листі до Віктора Януковича.

«Виходячи з принципу політичної відповідальності, виходом може бути оголошення дострокових парламентських виборів та легітимне створення тимчасової коаліції на період 60 днів до моменту їх проведення», – зазначає Арсеній Яценюк.

«Таке рішення передбачає формування перехідного уряду, персональний склад якого визначите ви особисто. Фракція, до якої належу я, має підтримати це рішення, але не брати відповідальність за дії перехідного уряду та не входити до його складу», – зауважує Яценюк.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG