Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 14:33

Янукович отримав змогу тримати парламент «на гачку» – Гриценко


Маючи вплив на Конституційній Суд, Президент Віктор Янукович може в будь-який момент домогтися рішення, що внесення змін до закону, який змінює порядок формування коаліції, було неконституційним. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив народний депутат від НУНС Анатолій Гриценко.

«Депутати в Партії регіонів переконані на сто відсотків, що Конституційний Суд винесе «правильне» для них рішення. Але, можливо, Янукович дивиться трохи далі і не впевнений, що цей уряд здолає кризу, що парламент не буде диктувати йому під час кожного голосування якихось умов, виставляти неприйнятні кадрові або фінансові пропозиції. Тому, маючи вплив на Конституційній Суд, Янукович може в будь-який момент домогтися рішення, що це було неконституційне ухвалення закону про зміни до Регламенту і таким чином, тримати постійно на гачку парламент. І в бажаний для нього момент Конституційний Суд винесе рішення, що це було все неправильно в порушення Конституції і, таким чином, спровокувати дострокові парламентські вибори, – сказав Гриценко.

За його словами, таке можливо, коли нинішній уряд «відновить вертикаль управління країною, більш-менш стабілізує фінансову частину, проведе бюджет».

«Тоді можна йти на вибори. Я не виключаю, що в Януковича такий план, несподіваний для його ж депутатів», – заявив Гриценко.

Раніше сьогодні прес-служба Президента повідомила, що Віктор Янукович заявив про свій намір просити Конституційний Суд невідкладно розглянути питання про внесення змін до Регламенту Верховної Ради в частині формування коаліції та оприлюднити висновок стосовно легітимності коаліції та уряду, які створюються в нових умовах.

Президент вже підписав закон про ці зміни.

Recommended

XS
SM
MD
LG