Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 12:50

У Львові порушили справу за розтрату коштів, виділених на Євро-2012


Прокуратура Залізничного району Львова порушила кримінальну справу за фактом розтрати бюджетних коштів, виділених на виконання цільових державних програм з підготовки міста до Євро-2012.

Як повідомляє прес-служба Головного управління МВС України у Львівській області, керівники одного з товариств з обмеженою відповідальністю намагалися привласнити понад 700 тисяч гривень бюджетних коштів, виділених для підготовки Львова до Євро-2012.
ТзОВ склало фіктивний договір купівлі-продажу нерухомого майна на земельній ділянці, виділеній для будівництва терміналу аеропорту.
Бюро технічної інвентаризації зареєструвало об’єкти і в 2008 році надало ТзОВ документ на право власності на нерухоме майно.

Слідство встановило, що підписи службових осіб під оригіналом договору купівлі-продажу нерухомого майна є підробленими.

Торік 9 жовтня між ТзОВ та Управлінням капітального будівництва Львівської облдержадміністрації укладений договір купівлі-продажу нерухомого майна для будівництва на цій земельній ділянці пасажирського терміналу аеропорту «Львів». ТзОВ отримало з держбюджету понад 725 тисяч гривень 28 листопада 2009 року.

У справі щодо спроби привласнення державних грошей прокуратура Залізничного району Львова і працівники відділу боротьби з організованою злочинністю ГУ МВС України у Львівській області проводять розслідування.
XS
SM
MD
LG