Доступність посилання

ТОП новини
24 Вересень 2018, Київ 13:28

В уряді кажуть, що ЗМІ перекрутили слова Азарова щодо жінок


Прес-служба Кабінету Міністрів України заявляє: засоби масової інформації поширюють неправдиву інформацію про те, що прем’єр України Микола Азаров «нібито вважає реформи не жіночою справою».

Як заявили у прес-службі Кабміну, «це абсолютно не відповідає дійсності і є перекручуванням позиції прем’єр-міністра».

«Насправді Микола Азаров заявив дослівно таке: «Зараз міністрам доводиться працювати по 15 годин на добу, і тому я жодній жінці, а тим більше якщо у неї діти, не побажав би таких навантажень», – мовиться в повідомленні.

У прес-службі уряду також наголосили, що, на переконання прем’єра, жінки в Україні роблять надзвичайно великий і важливий внесок практично у всі сфери життєдіяльності, і державне управління не є винятком.

«На думку прем’єр-міністра України, жодна реформа, яка не визнана і не підтримана рівною мірою і жінками, і чоловіками, не має перспективи. А мета реформ в Україні – нова, відповідна європейським стандартам якість життя для всього суспільства. Тому, поза сумнівом, жінки будуть гідно представлені в процесах глибокого системного реформування країни», – наголосили у прес-службі.

Як повідомлялося раніше, 19 березня в Дніпропетровську Азаров заявив: «За всієї моєї пошани до жінок, не жіноча справа проводити реформи».

Речниця з питань України фракції «зелених» у німецькому Бундестагу Віола фон Крамон-Таубадель в інтерв’ю «Німецькій хвилі» розкритикувала ці слова українського прем’єра, заявивши, що такі заяви з вуст українських лідерів неприпустимі й шкодять Україні.

Recommended

XS
SM
MD
LG