Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 00:49

Остання промова Януковича засвідчує недолугість Президента і оточення у сфері нацбезпеки – Гриценко


Голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко вважає, що учорашній виступ Президента України – Верховного головнокомандувача Збройних сил України Віктора Януковича на урочистостях з нагоди 18-ої річниці створення СБУ засвідчує недолугість глави держави і його оточення у сфері нацбезпеки і оборони.

Про це йдеться у заяві Гриценка.

Зокрема, він критично оцінив заяву Президента стосовно необхідності перегляду загроз для України.

За словами політика, завдання у виступі Президента сформульовані не за адресою, до того ж вузько і по своїй суті – неправильно.

Також Гриценко вважає, що Президентові бажано прочитати чинну Воєнну доктрину України, а вже потім вирішувати, які нові принципи покласти в її основу, і порадитися з фахівцями, як ці принципи доречніше назвати.

Тобто, як пояснив голова профільного комітету, на практиці такий виступ Президента не означає нічого. Тому що він підготовлений людьми, які не розуміють суті справи, не осмислений самим Президентом, а відтак – визначає завдання незрозуміло кому, абсолютно нечітко і розмито, з помилковим переліком пріоритетів розвитку систем озброєнь, без визначення термінів виконання і власне виконавців.
25 березня Президент України Віктор Янукович у своєму виступі на урочистому зібранні з нагоди 18-ї річниці створення СБУ заявив, що Україні потрібно переглянути можливі військові загрози для неї.

«Зростання рівня глобальної нестабільності та зростання конфліктності у міждержавних відносинах вивів на передній план проблему забезпечення обороноздатності України. В першу чергу нам потрібно уточнити, а можливо, і переглянути, наші уявлення про військові загрози Україні. Безумовно, Воєнна доктрина буде зберігати оборонний характер України як країни миротворця», – сказав Янукович.

За його словами, Україні треба чітко визначити шляхи реалізації системи військової протидії будь-якій військовій агресії.

Recommended

XS
SM
MD
LG