Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 03:17

Глава МЗС: пріоритетом для Києва є ЄС, а найважливіше завдання – відновлення відносин із Москвою


Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко заявляє, що Європейський Союз залишається пріоритетом зовнішньої політики України, а найважливішим завданням є відновлення дружніх взаємин із Росією.

«Європейський Союз залишається нашим пріоритетом, але найбільшим, нагальним і важливим завданням сьогодні є відновлення партнерських дружніх взаємин з Російською Федерацією. Без цього розвиток країни по-справжньому не може бути забезпечено як у короткостроковій.., так і в середньостроковій і довгостроковій перспективах», – заявив він у Брюсселі в інтерв'ю українським журналістам.

Костянтин Грищенко, зокрема, висловив упевненість, що «без Росії ми не обійдемося» в реалізації серйозних проектів у сфері ядерної енергетики, авіабудування, транспорту, сільського господарства. «Є багато питань, які потребують глибокого ретельного аналізу з тим, щоб відпрацювати найбільш ефективну тактику і стратегію, але загалом основні напрями і заходи в рамках реалізації нам зрозумілі», – наголосив він.

При цьому український міністр зазначив, що Євросоюз є «звичайним, реальним центром тяжіння наших інтересів». «Тому і політика наша базуватиметься на необхідності досягнення цієї мети в максимально близькі терміни», – зазначив керівник МЗС.

Recommended

XS
SM
MD
LG