Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 07:09

Литвин ініціює засідання лідерів фракцій щодо дати місцевих виборів


Голова Верховної Ради Володимир Литвин пропонує провести у вівторок, 30 березня засідання лідерів парламентських фракцій для обговорення дати проведення місцевих виборів і врегулювання термінів повноважень сільських, селищних, міських голів.

«Ми маємо провести окреме засідання керівників фракцій і погодити політичне рішення», – сказав Литвин на засіданні погоджувальної ради.

За його словами, у Верховній Раді вже зареєстрований проект закону про внесення змін до Конституції стосовно збільшення до 5 років терміну повноважень місцевих органів влади. Спікер нагадав, що цей документ необхідно направити на висновок до Конституційного Суду.

Після повернення цього документа з КСУ парламент має його ухвалити в першому читанні на цій же сесії, заявив Литвин. За словами голови парламенту, на початку наступної сесії Верховна Рада зможе ухвалити цей документ в цілому з точною датою проведення наступних виборів до місцевих органів влади.

«Якщо йти за логікою цього документа, то вони вимальовуються у березні 2011 року», – сказав спікер. Він також наголосив на необхідності уточнення термінів повноважень Верховної Ради Криму.

16 лютого парламент скасував своє рішення про призначення чергових місцевих виборів на 30 травня, не визначивши нову дату.

Recommended

XS
SM
MD
LG