Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 10:52

Бойко проводить переговори з місією МВФ про стан «Нафтогазу»


Міністр палива і енергетики України Юрій Бойко проводить переговори з представниками місії Міжнародного валютного фонду, присвячені розв’язанню питань фінансової стабілізації НАК «Нафтогаз України». Про це повідомив, відкриваючи засідання Антимонопольного комітету України, виконувач обов’язків голови АМК Олександр Мельниченко.

За його словами, Бойко мав бути присутнім на цьому засіданні для підписання угоди про співпрацю між Міністерством палива й енергетики і Комітетом, проте замість міністра на засіданні Мінпаливенерго представляв перший заступник міністра палива і енергетики Володимир Макуха. «Його (Бойка) відкликало керівництво держави на переговори з МВФ, які на даний момент проходять на найвищому рівні», – сказав Мельниченко.

Зі свого боку, Макуха повідомив, що «предмет переговорів полягає у тому, що в умовах реалізації програми МВФ є певні пункти щодо фінансової стабілізації НАК «Нафтогаз України», розміру дефіциту НАК». «Ці питання саме і обговорюються сьогодні з місією МВФ», – сказав він.

При цьому перший заступник міністра палива додав, що «зараз говорити про остаточні параметри досить складно, тому що тривають переговори з Російською Федерацією. Залежно від результатів цих переговорів, природно, буде різний результат і за дефіцитом, і за рештою параметрів нашої угоди».

Сьогодні Мінпаливенерго і Антимонопольний комітет підписали договір про спільні дії зі створення сприятливого середовища для розвитку добросовісної конкуренції на ринках паливно-енергетичного комплексу.

Recommended

XS
SM
MD
LG