Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 19:02

У Києві презентували довідник «Україна в світі»


Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні презентувало довідник «Україна в світі». Як заявив директор Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланге, це довідник, у якому зібрані статистичні показники України у порівнянні з іншими країнами в різних сферах життя.

За словами Ланге, метою видання цієї книжки є показати, що «Україна не одна в світі». Керівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні заявляє, що існує диспропорція між реальними проблемами України та проблемами, що сьогодні обговорюються громадськістю і політиками.

«Складається враження, що не всі громадяни України усвідомлюють: Україна не одна у світі. Українська політика витісняє зі ЗМІ міжнародні новини, хоча така інформація дуже потрібна українським людям», – пояснив експерт.

До реальних проблем України, на думку експертів фонду, належать швидкі темпи поширення ВІЛ-інфекції, неефективне використання енергоресурсів, відсутність інновацій, погані умови для ведення бізнесу.

За словами керівника Фонду, сьогоднішні дискусії в галузі енергетики, ведуться неправильно. Україна перебуває на 9 місці у світі за споживанням природного газу, хоча за рівнем промислового виробництва значно відстає від інших країн. «Першочерговим питанням в енергетиці має бути не ціна, а ефективність використання енергії, особливо в умовах економічної кризи,» – додав пан Ланге.

Довідник «Україна в світі» демонструє місце України в світі за більш ніж 30 показниками у сферах макроекономіки, енергетики, торгівлі, інвестицій, боротьби з корупцією, міграції, новітніх технологій, охорони здоров’я.

Фонд Конрада Аденауера вже протягом 15 років займається проблемами розвитку демократії та європейської інтеграції України.

Recommended

XS
SM
MD
LG