Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 15:26

Азаров призначив Клюєва відповідальним за розробку нової газової угоди з Росією


Прем’єр України Микола Азаров (зліва) під час зустрічі у Москві з російським прем’єром Володимиром Путіним
31 березня Прем’єр-міністр Азаров на засіданні Кабміну розповів про «результати переговорів з керівництвом Російської Федерації». За словами Азарова, «суть цих переговорів полягає в тому, що Росії минулого року вдалося досягти вигідного для себе контракту з постачання і транзиту газу. Україна, навпаки, отримала найвищу ціну на газ серед усіх своїх сусідів. Крім того, для України були передбачені вкрай жорсткі санкції за недобір обсягів газу та на випадок затримки платежів. Це умови контракту, які нас не можуть влаштовувати», – наводить слова прем’єра управління у зв’язках зі ЗМІ секретаріату уряду.

Азаров додав, що російська сторона висунула низку вимог стосовно невиконання Україною двосторонніх домовленостей. «Ці вимоги треба ретельно вивчити та ухвалити рішення», – сказав Азаров.

«У підсумку ми досягли домовленості розпочати переговори щодо зміни умов контракту, а також укладання угод у різних напрямках співпраці: енергетика, машинобудування, наука та інше. Ми домовилися, що з російської і української сторони будуть визначені віце-прем’єр-міністри, відповідальні за розробку в найкоротший термін таких угод. З нашого боку за це буде відповідати перший віце-прем’єр-міністр Клюєв», – сказав голова уряду.

«Доручаю Андрію Петровичу щодня займатися розробкою угод і цією справою. Також визначені групи, які повинні підготувати ці угоди. Ми повинні зробити все, щоб прибрати в українсько-російських відносинах все те, що викликає напругу і непорозуміння», – заявив Азаров.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG