Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 05:37

Опозиційний уряд передасть Кабміну свої вимоги до держбюджету


Опозиційний уряд планує направити до Кабінету Міністрів свої вимоги, які мають бути враховані при розробці проекту Держбюджету на 2010 рік. Про це сьогодні під час першого засідання опозиційного уряду сказала глава координаційної ради об’єднаної опозиції Юлія Тимошенко.

Зокрема, за її словами, дефіцит державного бюджету не повинен перевищувати 4% ВВП, а інфляція – 10%.

Крім того, як заявила Тимошенко, проект державного бюджету має бути сформований на основі реформованих міжбюджетних відносин. Зокрема, за її словами, 60% коштів мають залишатися безпосередньо на місцях, а 40% в центральному бюджеті. «Це ключові параметри, яких треба дотримуватися», – сказала екс-прем’єр.

Також, за її словами, проект держбюджету має передбачати видатки на підтримку реального сектору економіки на рівні не менше, ніж це було 2009 року.

Тимошенко також запевнила, що опозиція вимагатиме виконання всіх передвиборчих обіцянок Віктора Януковича. Зокрема, в проекті державного бюджету має бути передбачене підвищення соціальних стандартів, запровадження податкових канікул на 5 років для малого бізнесу та збільшення в два рази допомоги при народженні дитини. «Саме цих критеріїв буде дотримуватися опозиційний уряд та вимагатиме їх забезпечення в рішеннях влади», – сказала Тимошенко.

Лідер БЮТ не представила мiнiстрiв, що увiйшли до складу опозицiйного уряду. Окрiм народних депутатiв, в засiданнi беруть участь колишнi мiнiстри уряду Тимошенко, зокрема, Людмила Денiсова, Григорiй Немиря.

У засiданнi також беруть участь народнi депутати фракцiї НУНС Борис Тарасюк, Геннадiй Москаль, Олесь Донiй, Роман Зварич, Юрiй Кармазiн, вiд фракцiї БЮТ – Олександр Гудима, Остап Семерак, Володимир Полохало, Iван Кириленко, Iгор Гринiв, Андрiй Павловський, Андрiй Сенченко.

Ранiше Тимошенко представила голову опозицiйного уряду – народного депутата фракцiї БЮТ Сергiя Соболєва. Вона пообiцяла, що на першому засiданнi уряду будуть представленi його члени.
XS
SM
MD
LG