Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 02:54

Голубченко: ми хочемо знайти шлях для збереження тарифів на нинішньому рівні


Перший заступник голови Київської міської держадміністрації Анатолій Голубченко заявляє, що влада столиці намагається знайти шляхи для того, щоб не збільшувати тарифи на житлово-комунальні послуги.

За його словами, після завершення терміну дії меморандуму, підписаного восени минулого року між КМДА, «Нафтогазом України» та «Київенерго», повернуться ті тарифи на тепло, що діяли до підписання угоди.

«Тариф на утримання будинків, тобто квартирна плата, залишається на тому ж рівні, тариф на електроенергію, на газ, на воду залишається на тому ж рівні, на гарячу воду – на тому ж рівні. Збільшується тільки частина, яка була в зв’язку з меморандумом знижена. В середньому доведеться платити на 50 гривень більше. Але у когось буде 10, у когось – 80. Це залежить від кількості осіб, які проживають, і площі», – сказав Голубченко в інтерв’ю Радіо Свобода.

За словами чиновника, влада очікує, що жителі зможуть розраховуватися за такими тарифами, оскільки «такі тарифи вже діяли: проплата була 103-110%».

«Платили за це кияни нормально. І те, що взимку знизили – це було пов’язано з тим, що нам поставили вимогу: або ми (уряд) відмінимо тарифи через суд, або ви знайдіть можливість зараз вирішити це питання», – заявив Голубченко.

Тим часом, за його словами, наступного місяця кияни отримають ще старі платіжки. «Ми будемо працювати з Інспекцією за цінами, з Мінекономіки, будемо вивчати це питання. І якщо ми знайдемо спільну мову, то я думаю, що ми повернемося до тарифів, які були до меморандуму, зразу ж, як тільки це питання буде узгоджене», – сказав перший заступник голови КМДА.

Восени минулого року між НАК «Нафтогаз», «Київенерго» та КМДА був підписаний Меморандум, відповідно до якого «Нафтогаз» зобов’язався подавати газ «Київенерго» без жодних обмежень. «Київенерго», зі свого боку, взяла на себе зобов’язання здійснити 100% оплату за газ, потрібний для вироблення електроенергії і тепла для бюджетних та інших організацій, а також для населення.

Тоді мер Києва Леонід Черновецький заявляв, що «згідно з угодою, полегшені тарифи в Києві діятимуть до 10 травня».
XS
SM
MD
LG