Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 13:11

Обама і Медведєв розкритикували Іран


Президент США Барак Обама виділив Іран як країну, яка має бути «ізольована» і має «відчути наслідки» за порушення угоди про нерозповсюдження ядерної зброї.

Про це американський президент заявив сьогодні в Празі після підписання разом зі своїм російським колегою Дмитром Медведєвим угоди щодо стратегічних наступальних озброєнь, яка передбачає подальше скорочення ядерних арсеналів.

Зі свого боку, Медведєв заявив, що «повністю погоджується» з оцінкою Обами. Як заявив російський президент, Іран не зміг відповісти на «чимало конструктивних пропозицій» щодо своєї ядерної програми.

За його словами, Росія не може «заплющувати очі» на неспроможність Ірану відповідати своїм міжнародним зобов’язанням, які передбачає угода про нерозповсюдження.

Рада безпеки ООН має обговорити можливість санкцій проти Ірану, наголосив Медведєв.

Сьогодні в Празі президент США Барак Обама та його російський колега Дмитро Медведєв підписали нову угоду про стратегічні наступальні озброєння. Нова угода замінить попередню, від 1991 року, чинність якої збігла ще в грудні. Договір узгодили після місяців непростих переговорів. Його мета – протягом семи років зменшити ядерні арсенали двох держав до 1 тисячі 550 боєголовок, це приблизно на третину менше, ніж дозволено зараз.

Recommended

XS
SM
MD
LG