Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 00:21

В Івано-Франківську проходять Дні франкофонії


Тиждень французької мови проходить в Івано-Франківську на два тижні пізніше, ніж в інших містах України. Таке перенесення термінів пояснюють передвеликоднім постом, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Дні франкофонії проходять у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, де близько ста студентів опановують французьку мову як основу, ще стільки ж – як другу і триста – як третю мову при вивченні іноземних мов.

Пропагують французьку культуру у різний спосіб – від розповідей про історію і культурні надбання до демонстрації відеороликів і до концертних номерів.

У четвер гостями прикарпатських студентів стали їхні ровесники з інтернаціонального комерційного коледжу міста Лілль, які представляють французьку гуманітарну асоціацію HUMAN’ EAST.

Вже вдруге студенти з Франції приїжджають на Івано-Франківщину не лише з пізнавальною, а насамперед із благодійною метою. Протягом року вони збирають кошти, а під час поїздки на Прикарпаття за них закуповують оргтехніку для дитячих закладів.

Минулого року це були комп’ютери для дитячого протитуберкульозного санаторію «Смерічка» у Ворохті, цього року французькі студенти планують відвідати також дитячі санаторії «Смерічка» і «Прикарпатський» у Яремчі.

Recommended

XS
SM
MD
LG