Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 04:16

В Коломиї проходить фестиваль «Писанка»


Два дні в Коломиї перед єдиним у світі Музеєм писанкового розпису проходитиме фестиваль «Писанка». Це вже вчетверте проводиться таке мистецьке дійство.

Зібрало воно гостей з різних місць, за традицією, на свято приїжджають і демонструють свою творчість майстри писанкарства не лише з України, а й з Польщі, Росії, Румунії.

Як повідомляє кореспондентка Радіо Свобода, у програмі фестивалю також виставка-продаж творів декоративно-ужиткового мистецтва, виступи колективів народної аматорської творчості, українські Великодні вечорниці для молоді, розважальна програма «Коломийська забава».

Водночас відбуватиметься конкурс писанкового розпису серед вихованців шкіл мистецтв і гуртків писанкарства. Такі конкурси на Прикарпатті проводяться вже понад 20 років, в останні ж роки в рамках фестивалю «Писанка».

Щоб залучити до мистецького свята якомога більше учасників, особливо дітей, запропонували їм розмальовувати писанки з пап’є-маше та на асфальті.

Завершиться фестиваль у неділю нагородженням переможців та врученням подяк учасникам фестивалю, а також урочистим закриттям.

Recommended

XS
SM
MD
LG