Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 02:13

З оприлюдненням причин аварії під Смоленськом доведеться почекати – прокурор Польщі


«Громадськість нескоро дізнається про причини катастрофи президентського літака ТУ-154 під Смоленськом», – заявив у вівторок генеральний прокурор Польщі Анджей Серемет.

Він підкреслив, що хоча польські й російські фахівці займаються розслідуванням причин катастрофи спільно, керівником слідчих дій залишається прокуратура Росії, яка поступово передаватиме матеріали полякам.

За словами Серемета, польська сторона не може оприлюднювати результати розслідування без відповідної на це згоди російських партнерів.

Генпрокурор Польщі також повідомив, що невдовзі окружна військова прокуратура звернеться до російської сторони з проханням передати Польщі результати попереднього аналізу розшифровки переговорів на борту літака, які були зареєстровані в так званих чорних ящиках.

Представник прокуратури підполковник Збігнєв Дроздовський сказав у свою чергу, що на даному етапі слідство бере до уваги всі можливі версії катастрофи, причому жодну не розглядають в якості основної, повідомив кореспондент Радіо Свобода.

Recommended

XS
SM
MD
LG