Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 14:47

Тимошенко: БЮТ ініціює позачергове засідання парламенту в суботу


Фракція БЮТ вимагатиме скликання позачергового засідання Верховної Ради у суботу, 24 квітня, у зв’язку з підписанням угоди про подовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Україні. Про це заявила лідер об’єднаної опозиції Юлія Тимошенко.

«Для того, щоб зібрати позачергову сесію, ми запрошуємо всіх депутатів всіх фракцій прибути завтра вранці для збору підписів для скликання позачергового засідання», – сказала Тимошенко.

Вона назвала «антиконституційною» угоду про подовження терміну перебування російського флоту в Криму, й висловила переконання, що цей фактор має об’єднати всі опозиційні сили. «Ми будемо збирати ці підписи біля сесійної зали Верховної Ради завтра зранку до тих пір, поки не зберемо 150 підписів», – сказала Тимошенко.

Лідер опозиції повідомила, що фракція БЮТ внесе на розгляд Верховної Ради проект постанови, «яка нівелюватиме підписані Януковичем документи про пролонгацію перебування Чорноморського флоту в Україні».

Вона також закликала опозиційні сили підписати угоду про об’єднання задля захисту інтересів України. «Я звертаюся також до лідерів усіх опозиційних партій – розпочати процес підписання спільної угоди щодо захисту України у цей важкий період», – сказала Тимошенко.

Крім того, вона закликала громадян зібратися 24 квітня біля Верховної Ради України для протесту проти дій Віктора Януковича.

Сьогодні у Харкові президенти України й Росії Віктор Янукович і Дмитро Медведєв підписали угоду про продовження базування Чорноморського флоту Росії в Криму після 2017 року, якою передбачено базування російської військової бази у Севастополі до 2042 року.


XS
SM
MD
LG