Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 10:53

Банкова таки вирішила пустити всіх журналістів до Януковича


Про це «Українській правді» заявила заступник глави адміністрації Президента Ганна Герман.

«Я побачила, що люди кажуть, що хотіли би потрапити... Я порадилася з Президентом і Президент каже, що кожен, хто захоче, повинен мати доступ», – сказала вона.

«Хоча це прес-конференція для регіональних ЗМІ, але я не думаю, що має бути якась проблема для тих журналістів, які хотіли би прийти. Інша річ, що там зовсім мало місця, але якось помістимося», – зазначила Герман.

Коментуючи позицію Київської облдержадміністрації, де «Українській правді» відмовили у акредитації, аргументуючи це тим, що серед засновників видання немає «представників органів влади», вона сказала: «Це дурниці. «Застав дурня Богу молитися» це називається».

«Ми оголосили про те, що ми хотіли би, щоб приїхали з регіонів журналісти, бо саме до них не доходить інформація, бо центральні журналісти мають інформацію, вони їздять з нами у пулах, вони мають можливість тут спілкуватися», – сказала Герман.

«Ми написали листи в обладміністрації про те, що ми запрошуємо регіональних журналістів приїхати і що ми просимо обласні адміністрації сприяти журналістам, щоб вони могли дістатися. Може там потрібно з квитками допомогти», – зазначила вона.
У нас чиновник, знаєте, рад старатися. Але ми не давали, не даємо і не збираємося давати жодних обмежень», – наголосила заступник глави адміністрації Президента.
XS
SM
MD
LG