Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 21:10

Президент не виключає референдуму щодо базування ЧФ Росії в Україні


Президент України Віктор Янукович не виключає можливості проведення референдуму з питання базування Чорноморського флоту Росії в Україні після ухвалення необхідної для цього законодавчої бази в майбутньому.

«Як тільки буде ухвалено відповідну законодавчу базу для проведення референдуму в Україні... Природно, таких питань буде дуже багато, за якими ми повинні будемо звіряти точку зору з українським народом», – сказав Янукович, відповідаючи на запитання про можливість проведення референдуму щодо ЧФ Росії.

Президент повідомив, що планує проводити плебісцити не тільки з цього, а й з інших питань.

За його словами, потрібно створити систему, відповідно до якої визначити питання, щодо яких потрібно з’ясовувати думку народу. «Питання, я б сказав так, які непокоять суспільство», – сказав Янукович.

21 квітня 2010 року у Харкові президенти України й Росії Віктор Янукович і Дмитро Медведєв підписали угоду щодо продовження базування Чорноморського флоту на території України до 2042 року. В обмін на цю угоду Україна отримала зниження ціни на російський газ на 30%, але не більш ніж на 100 доларів за тисячу кубометрів.

Recommended

XS
SM
MD
LG