Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 09:09

У Дніпропетровську хочуть встановити пам’ятник Сталіну


Дніпропетровські комуністи за прикладом своїх запорізьких та одеських колег теж хочуть становити пам’ятник Сталіну в обласному центрі. Як повідомила депутат обласної ради від Комуністичної партії України Катерина Відякіна, це – пропозиція однієї з первинних організацій їхньої політичної сили.

А втім, за її словами, на розгляд органам влади цю пропозицію поки що не подавали.

Між тим, секретар міськкому КПУ Микола Водяний заявив: якщо ж пам’ятник або бюст вирішать встановити на якійсь із титульних вулиць чи площ, то на це треба брати дозвіл у влади і питати думку міської громади, на території ж, яка належить партії, можна встановити і без цього.

Дніпропетровські комуністи також заявляють, що стурбовані станом пам’ятників діячам комуністичної доби в місті: чимало з них тріскаються та кришаться.

У березні запорізькі комуністи заявили про намір встановити в місті до 9 травня пам’ятник Сталіну. Місцеві праві сили заявили про намір перешкоджати встановленню монумента, зокрема, через мітинги, звернення в прокуратуру і суди.

Уряд вирішив не перешкоджати спорудженню монумента, щоб «не загострювати зіткнення різних думок». Пізніше про намір звести пам’ятник Сталіну заявили і комуністи в Одесі.

Recommended

XS
SM
MD
LG