Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 11:36

Прокуратура порушила справу за фактом хуліганства в парламенті


Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом хуліганства, скоєного групою окремих народних депутатів 27 квітня в сесійній залі Верховної Ради України під час пленарного засідання.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, кримінальну справу порушили за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України.

Крім того, прокуратура звернулася до всіх ЗМІ з проханням надати повні відеозаписи і фотографії зафіксованих подій в парламенті 27 квітня.

27 квітня Верховна Рада ратифікувала угоду про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на українській території, а також ухвалила держбюджет-2010.

Голосування відбувалося в напруженій атмосфері. У сесійній залі одразу ж після відкриття пленарного засідання у бік президії полетіли яйця. Спікерові парламенту Володимиру Литвину довелося ховатися від них під парасольками. Пізніше в залі спрацювали кілька димових шашок, а між депутатами від коаліції і опозиції виникали бійки. Пізніше «Народна Самооборона» повідомила, що депутат від фракції НУНС Олесь Доній після подій у парламенті був шпиталізований зі струсом мозку.

Recommended

XS
SM
MD
LG