Доступність посилання

ТОП новини
09 Грудень 2018, Київ 23:47

Дніпропетровець оскаржує рішення донецького суду щодо Бандери


Координатор дніпропетровської громадської організації «ГРАД» Василь Сухов подав апеляційну скаргу на рішення Донецького окружного адміністративного суду щодо зняття звання Героя України зі Степана Бандери. Про це повідомили в громадській організації «ГРАД».

Як передає кореспондент Радіо Свобода, Віктор Сухов вважає рішення Донецького окружного адміністративного суду ухваленим із порушенням процесуального права.

Як сказано в апеляційній скарзі Віктора Сухова, розгляд цієї справи мав би відбуватися не в Донецьку, а в Києві, адже, за українським законодавством, вирішення адміністративних справ адміністративним судом відбувається за місцем перебування відповідача.

За словами Сухова, місцем розташування резиденції глави держави – Президента України – є Київ, отже розгляд справи мав би відбуватись у столиці.

До того ж позивач сумнівається у тому, чи може взагалі Віктор Ющенко бути відповідачем у цій справі, адже після офіційного оголошення результатів президентських виборів він юридично «втратив адміністративну процесуальну правоздатність як суб’єкт владних повноважень».

Ще один аргумент позивача – указ Президента Віктора Ющенка про присвоєння звання Героя України Степанові Бандері не порушує прав третіх осіб, отож донецький суд мав би відмовити громадянинові Володимирові Оленцевичу, який взявся оскаржувати указ Президента.

Recommended

XS
SM
MD
LG