Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 22:40

Прем’єри України і Росії хочуть кооперації в авіабудуванні


Прем’єр-міністри України і Росії доручили керівникам міністерств і відомств двох країн почати предметне опрацювання ініціатив для налагодження повномасштабної кооперації в галузі авіабудування, заявив голова російського уряду Володимир Путін.

Як заявив він у п’ятницю на прес-конференції після українсько-російських переговорів у місті Сочі в Росії, така кооперація російської Об’єднаної авіабудівної корпорації і українського концерну «Антонов» має намір зосередитися на спільному виробництві просуванні і післяпродажному обслуговуванні літаків марки «Ан».

Раніше в п’ятницю міністр промислової політики України Дмитро Колєсніков заявляв, що нині, на першому етапі, не йдеться про об’єднання активів і злиття підприємств авіабудування, а про технічну кооперацію.

Які можуть бути наступні етапи, він не уточнив.

У п’ятницю в російському місті Сочі відбулося засідання міжурядового комітету з питань економічної співпраці українсько-російської міждержавної комісії.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров попередніми днями заявляв, що Україна без Росії не зможе самостійно зберегти і підняти свою авіаційну промисловість.

Recommended

XS
SM
MD
LG