Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 04:23

Ганна Герман не побачила цензури на телеканалі «1+1»


Заступниця голови Адміністрації Президента Ганна Герман у закритому режимі зустрілася вчора ввечері з журналістами ТСН (Телевізійної служби новин), які заявили раніше про запровадження цензури на їхньому телеканалі «1+1».

Після зустрічі з журналістами Ганна Герман заявила: «Я не змогла з’ясувати, хто є джерелом цензури. Це якась самоцензура».

На запитання, до кого висувалися претензії з боку журналістів, заступниця голови Адміністрації Президента відповіла: «До гендиректора телеканалу Олександра Ткаченка».

За словами Герман, вона планує зустрітися з Ткаченком та особисто з’ясувати причину конфлікту.

Водночас журналіст ТСН Віталій Гайдукевич заявив після зустрічі, що Ганна Герман «не зрозуміла» позицію журналістів і зробила хибний висновок, що «це внутрішній корпоративний конфлікт».

Раніше журналісти у відкритому листі висунули вимогу «негайно припинити ручне керування» Телевізійною службою новин, припинити «ганебну практику впровадження «директив», «цінних вказівок», а також повернути базові принципи журналістики: об’єктивність, збалансованість і рівновіддаленість від політичних сил.

Кореспондент ТСН Сергій Кудімов в ефірі Радіо Свобода розповів про існування заборонених керівництвом каналу тем.

«Безапеляційно закрили тему про дружину Президента, закрили тему щодо правової оцінки заяви Президента у ПАРЄ стосовно геноциду, достатньо є тем, які просто «рубляться на корню» ще до того, як тема починає розроблятися», – повідомив кореспондент ТСН Сергій Кудімов в ефірі Радіо Свобода.

Recommended

XS
SM
MD
LG