Доступність посилання

ТОП новини
18 Лютий 2019, Київ 15:53

Дніпропетровські вчені пропонують новий метод лікування небезпечної інфекції


Дніпропетровська державна медична академія запропонувала новий підхід в терапії та профілактики рецидивів герпесвірусної інфекції.

Як повідомили сьогодні науковці, у закладі під керівництвом доктора медичних наук, професора кафедри шкірних і венеричних хвороб університету Валерія Федотова успішно провели клінічні випробування нового препарату проти герпесвірусної інфекції: препарат лікує інфекцію з практично повною відсутністю рецидивів.

У дослідженні брали участь пацієнти різного віку з діагнозом «хронічний, рецидивуючий герпес» у стадії загострення хвороби.

Під час лікування не зареєстрували алергічних реакцій та ускладнень, не виявили і випадків непереносимості препарату.

За словами вчених, препарат, який випробовували, – «Аміксин IC» – був розроблений ще у 70-ті роки минулого століття Фізико-хімічним інститутом Національної академії наук України (Одеса) на замовлення спецслужб СРСР. Це противірусний засіб широкого спектру дії.

За словами фахівців, герпетичні інфекції погано піддаються лікуванню, і тим більше – повному лікуванню. Вони, як правило, найбільш ефективно розвиваються на тлі загального зниження імунітету людини.

Recommended

XS
SM
MD
LG