Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 01:57

Спільний посібник з історії є елементом плану Росії зі створення спільного підручника для СНД – експерт


Заява міністра освіти України Дмитра Табачника про спільний посібник з історії для вчителів України і Росії є реалізацією ідеї, озвученої 27 квітня в Астані міністром освіти і науки Росії Андрієм Фурсенком, який запропонував створити єдиний підручник історії для країн СНД. Про це в ефірі Радіо Свобода заявила Лілія Гриневич, координатор з питань освіти «Фронту змін» Арсенія Яценюка.

«Ми повинні в наших дітях виховувати патріотизм і разом із тим дружнє ставлення до всіх сусідніх народів… Ми зобов’язані висвітлювати історію об’єктивно, показувати причинно-наслідкові зв’язки, але в жодному разі не ідеологізувати це та ще й на догоду певній іншій країні», – сказала Гриневич.

За її словами, уряд України нині проводить таку політику, «яка не просто визначає певний політичний вектор – до Росії, а яка може в кінцевому рахунку утвердити погляд на Україну як на Малоросію».

Україна і Росія до кінця 2010 року підготують спільний навчальний посібник для вчителів історії. Про це напередодні під час відеомосту Київ-Москва заявив міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG