Доступність посилання

ТОП новини
23 Січень 2019, Київ 20:09

Росія готова відстоювати інтереси України у Групі 8 і Групі 20 – Медведєв


Росія готова представляти позицію України та інших країн СНД на самітах «Групи восьми» та «Групи двадцяти», заявив президент Росії Дмитро Медведєв на третьому засіданні українсько-російської міждержавної комісії, яке зараз відбувається у Києві під головуванням президентів двох держав.

«Нам дуже важливо скоординувати позицію в СНД з питань майбутнього фінансово-економічного устрою», – сказав Медведєв. За його словами, лише Росія входить до таких об’єднань як «Група восьми» і «Група 20», де такі питання обговорюються. «Тут ми у вашому розпорядженні», – заявив він.

Глава російської держави відзначив важливість узгодженої позиції з цих питань. Це, за словами, Медведєва підтвердила світова криза і події, що досі відбуваються в деяких країнах Європи.

За словами Медведєва, домовленостi, якi будуть укладені сьогоднi за пiдсумками засiдання українсько-російської мiждержавної комiсiї, «це лише початок».

«Нiхто не чекає, що ми вiдразу вирiшимо всi проблеми, але головне не знижувати тиск, не переходити на знижену передачу», – заявив російський президент.

Медведєв нагадав, що сьогоднi буде пiдписано три полiтичнi декларацiї – з європейської безпеки, безпеки Чорноморського регiону i з приднiстровського врегулювання, а також конкретнi економiчнi угоди.

Зі свого боку, український Президент висловив сподiвання, що за сьогоднiшнiми угодами будуть i новi.

«Сьогоднi ми вийшли на пiдписання важливих угод, зокрема про демаркацiю кордону… Розраховую, що найближчим часом ми вийдемо на рiшення щодо делiмiтацiї морських просторiв», – заявив Янукович.

«Вважаю також важливим обговорити можливiсть пiдготовки довгострокової програми спiвпраці термiном на 10 рокiв», – запропонував Президент України. Медведєв iз такою пропозицiєю погодився.

Крім того, український Президент заявив, що Україна розраховує на пiдтримку Росiї, оголошуючи про реформи в своїй економiцi.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG