Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 01:56

Львівська облрада не змогла висловити недовіру Горбалю


Львівська обласна рада не змогла висловити недовіру голові Львівської обласної державної адміністрації Василю Горбалю. За проект відповідного рішення на сесії у вівторок проголосували 58 депутатів за необхідного мінімуму 61 голос.

Голосування проводилося у таємному режимі, бюлетені для голосування взяв 81 депутат. Всього у Львівській облраді 120 депутатів.

Під час виступу на сесії, перед голосуванням, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник заявив, що він особисто голосуватиме за висловлення недовіри голові ОДА. За його словами, до такого рішення його спонукало голосування Горбаля як народного депутата за продовження базування Чорноморського флоту Росії у Криму, незважаючи на те, що «він знав думку населення Львівщини щодо ратифікації угоди про продовження перебування ЧФ Росії в Криму і тим не менше проголосував за це рішення, керувався власною думкою, а не інтересами громади».

Зі свого боку, Горбаль під час виступу на сесії Львівської облради, перед оголошенням голосування, заявив, що не має наміру писати заяву про відставку.

«Сьогоднішні заяви у більшій мірі носили характер виключно політичний і виключно формат вироків. Якщо хтось очікує, що сьогодні після голосування я злякаюся труднощів і напишу сам заяву, то цього не буде. Я продовжу далі працювати на цій посаді з точки зору виконання моїх обов’язків», – заявив Горбаль.

Під стінами Львівської обласної державної адміністрації в цей час відбувалася акція з вимогою відставки голови ОДА Горбаля.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG