Доступність посилання

ТОП новини
20 Січень 2019, Київ 10:38

Росія на догоду Україні не відмовиться від альтернативних газових проектів – Медведєв


Президент Росії Дмитро Медведєв заявляє, що російська сторона не має наміру на догоду Україні відмовлятися від реалізації альтернативних проектів транспортування природного газу, зокрема, будівництва газопроводів «Північний потік» і «Південний потік». Про це Медведєв заявив під час українсько-російського економічного форуму сьогодні в Києві.

На форумі міністр палива і енергетики України Юрій Бойко висловив стурбованість української сторони у зв’язку з відсутністю перспективних гарантій щодо обсягу транзиту газу територією України через будівництво російськими партнерами спільно з європейськими компаніями обхідних газотранспортних шляхів.

«Ця невизначеність не дає можливості нам сконцентрувати і людські ресурси, і промисловий потенціал для того, щоб мати упевненість у майбутньому», – заявив Бойко.

На це Медведєв відповів: «Колеги, ці рішення ухвалені. Тут питання не в нашій симпатії чи антипатії або в якихось інших моментах, політичних, можливо».

Водночас російський президент наголосив, що визначеність в українсько-російських відносинах в енергетичній сфері є, однак це, за його словами, не означає, що «нічого не можливо альтернативного».

«Ми ніколи не зациклювалися, і ніколи ані я, ані мої колеги не говорили, що якщо буде один «потік», інший «потік», то неможливо обговорювати жодних інших варіантів. Можливо. Світ змінюється. Енергетика змінюється. Сланцевий газ з’явився… П’ять років тому про це ніхто не думав», – сказав Медведєв і відзначив, що це питання необхідно обговорювати у майбутньому.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG