Доступність посилання

ТОП новини
21 Січень 2019, Київ 14:35

Харківська «Наша Україна» приєдналася до Комітету захисту попри рішення президії


Харківська обласна організація партії «Наша Україна» дала згоду на участь в харківському обласному комітеті захисту України. Свій підпис під установчою заявою комітету поставив її голова Ярослав Ющенко.

За словами Ющенка, він керується відповідним дорученням голови політради партії «Наша Україна» Віри Ульянченко, і жодної конфронтації з центральним керівництвом з цього приводу немає. «У мене є пряме доручення від центрального керівництва партії... Я ознайомився із тією заявою, я її повністю підтримую. Там, де є констатація тих фактів, які відбуваються, тих дій, які ми можемо робити. І я її підписав», – сказав Радіо Свобода Ярослав Ющенко.

Тепер харківський осередок «Нашої України», за словами його лідера, готовий приєднатися до всіх акцій протесту, які зараз проводить КЗУ. Але, на думку Ярослава Ющенка, від учасників комітету мало що залежить. Він називає його скоріше «віртуальною організацією».

Раніше президія «Нашої України» заявила, що вважає своїм завданням координувати діяльність із комітетом захисту України «у питаннях захисту національних інтересів і надавати комітетові всебічну допомогу в розгортанні громадського руху опору, а не декларувати юридичне входження до цього комітету».

Комітет захисту України проголошує своєю метою захист національних інтересів і «забезпечення перемоги на виборах усіх рівнів проукраїнських сил».

Представники позапарламентських та парламентських політичних сил 10 травня у Києві підписали акт про створення Комітету захисту України для координації спільних дій у відстоюванні національних інтересів країни. Зокрема, під цим документом поставили свої підписи 7 керівників та представників парламентських партій.

Не підписали документ лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк, лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко та партія «Наша Україна».

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG