Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 00:55

Герман каже, що готова втратити посаду заради захисту прав людини


Заступник голови Адміністрації Президента Ганна Герман заявляє, що готова пожертвувати кар’єрою заради захисту прав людини. «Якщо треба захистити права людини, а я можу це зробити і для цього я мала би втратити кар’єру, я готова втратити кар’єру, але захистити громадські права людини», – сказала Герман в ефірі Радіо Свобода, коментуючи заклик піти у відставку з боку БЮТ.

Герман визнала, що телефонувала до правоохоронних органів із проханням надати медичну допомогу затриманій сестрі депутата від НУНС Андрія Парубія, а також дозволити їй зустрітися з рідними.

«Я подзвонила і сказала, що нехай правоохоронні органи з’ясовують, винна вона чи ні, але якщо людині погано, їй треба надати медичну допомогу, людину треба захистити, захистити її людське право на медичну допомогу і на те, щоб вона заопікувалася своєю маленькою дитиною. І я справді просила, щоб викликали їй швидку допомогу, щоб її доправили до лікарні і щоб вона змогла побачитися зі своїми рідними. І якщо за такі речі БЮТ хоче, щоб я пішла у відставку, то це, мабуть, була б відставка з найбільш шляхетних мотивів», – сказала заступник голови Адміністрації.

Б'ютівець Григорій Немиря сьогодні заявив, що Герман має подати у відставку після того, як визнала, що втручалася в роботу правоохоронців. «Вона сказала: ми втрутилися і її звільнили. Це заява офіційної особи – заступника глави Адміністрації Президента, яка таким чином, скоріш за все, не розуміючи цього, визнала, що з Адміністрації можуть втручатися у діяльність правоохоронних органів для того, щоб направляти або хід слідства, або вирішувати долю затриманих і вирішувати, який запобіжний захід використовувати або й впливати вже на долю суддів», – сказав Немиря, коментуючи заяву Герман про звільнення з-під варти сестри народного депутата Андрія Парубія.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG