Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 22:09

Депутати з групи «За Україну!» прийшли до прокуратури на допит


Сьогодні вранці 12 із 17 народних депутатів групи «За Україну!» прийшли за викликом до слідчого відділу прокуратури Києва для надання свідчень у справі про події 27 квітня в парламенті.

Серед них – В’ячеслав Кириленко, Лілія Григорович, Іван Стойко, Ярослав Кендзьор, Андрій Парубій, Григорій Кульчинський, Зіновій Шкутяк, Володимир В’язівський, Ксенія Ляпіна, Станіслав Аржевітін, Володимир Карпук.

«Ми прийшли практично всім складом депутатської групи «За Україну!» на допит у справі захисту українських інтересів, тому що, очевидно, нас допитуватимуть сьогодні у справі, як ми захищали свої ряди під час подій «чорного вівторка», а значить, як ми захищали погляди своїх виборців, захищали Україну. Ці всі речі будемо доповідати прокуратурі і переконані, що справедливість восторжествує, якщо буде об’єктивний розгляд всієї справи, в усій її повноті по подіях 27 квітня в українському парламенті», – заявив Кириленко на вході до будівлі слідчого управління прокуратури.

Відповідаючи на запитання, чи виробили депутати єдину схему відповідей, Кириленко це заперечив, наголосивши, що така схема не потрібна, оскільки «ми говорити будемо правду, все, як було».

Разом з тим, він зауважив, що в разі необхідності кожному із депутатів може бути наданий юридичний захист. «У нас є правники відомі сьогодні, і тому, якщо мова йде про захист, то ми в будь-якому випадку цей захист забезпечимо кожному із учасників групи «За Україну!», – заявив Кириленко.

18 травня Генеральна прокуратура викликала депутатів групи «За Україну!» Кириленка, Ксенію Ляпіну, Володимира В’язівського, Лілію Григорович, Володимира Карпука й Івана Стойка для надання свідчень щодо подій у парламенті 27 квітня.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG