Доступність посилання

ТОП новини
06 грудня 2019, Київ 01:09

Україна планує повернути на свій шельф компанію Vanco – Клюєв


Україна розраховує відновити співпрацю з американською компанією Vanco, заявив перший віце-прем’єр України Андрій Клюєв.

Він назвав дії попереднього уряду щодо цієї структури «рейдерством». «Те рейдерство, яке було з боку попереднього Кабінету міністрів, нічим не виправдане. Ми підірвали авторитет України перед усіма міжнародними інвесторами», – сказав перший віце-прем’єр.

В уряді України на даний момент готуються пропозиції за мировою угодою для вирішення конфліктної ситуації з компанією Vanco. Про це 13 травня повідомив прем’єр-міністр Микола Азаров.

У 2006 році Vanсo International Ltd. виграла перший відкритий конкурс і уклала з Кабінетом Міністрів України в жовтні наступного року Угоду про розподіл продукції, яку видобуватимуть в межах Прикерченської ділянки надр континентального шельфу Чорного моря.

У травні 2008 року Кабмін України постановив в односторонньому порядку вийти з угоди про розподіл продукції з Vanco. За місяць до цього Міністерство охорони довкілля доручило анулювати ліцензію компанії на користування надрами шельфу Чорного моря.

Vanco зі свого боку розпочала міжнародну арбітражну процедуру проти уряду України.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG