Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 02:26

Грищенко: Польща – принципово важливий партнер для України


Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко наголошує, що Польща завжди була і лишатиметься принципово важливим партнером для України.

Про це він заявив сьогодні у Варшаві за підсумками переговорів з главою МЗС Польші Радославом Сікорським.

«Президент та уряд України розглядають розвиток українсько-польського діалогу в якості одного з пріоритетів своєї діяльності, вбачаючи в цьому засіб задоволення потреб української економіки, реалізації інтересів мільйонів українських громадян, важливий фактор реалізації євроінтеграційного курсу Української держави», – наголосив Грищенко.

Міністри обговорили актуальні питання двосторонніх відносин, зокрема, допомогу, яку Україна надає Польщі у боротьбі з наслідками повені в південних районах країни, а також співпрацю між Києвом та Варшавою в контексті поглиблення діалогу між Україною та Європейським Союзом.

Радослав Сікорський зазначив, що Польща продовжить активно підтримувати українську дипломатію в прагненні пришвидшити процес спрощення візового режиму та підготовки Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко перебуває сьогодні у Польщі, де візьме участь у неформальному засіданні глав зовнішньополітичних відомств країн-учасниць ініціативи ЄС «Східне партнерство».

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG