Доступність посилання

ТОП новини

Апеляцію на рішення про зняття звання Героя з Бандери розглянуть у червні


Апеляційну скаргу координатора дніпропетровської громадської організації «ГРАД» Василя Сухова на рішення Донецького окружного адміністративного суду про скасування Указу Президента Віктора Ющенка «Про присвоєння Степану Бандері звання Герой України» розглянуть 21 червня, – про це сьогодні кореспондентові Радіо Свобода повідомили в осередку «ГРАД».

Справу слухатимуть в Донецькому апеляційному адміністративному суді.

Позивач Василь Сухов підозрює, що рішення за його скаргою може бути ухвалене упереджено: донецький суд ще до судового розгляду допустив, за його словами, низку порушень.

Так, прізвище, ім’я та по-батькові відповідача Віктора Андрійовича Ющенка в повідомленні про призначенні справи до розгляду витерто коректором.

До того ж, за словами позивача, саме повідомлення і повістка з апеляційного суду, що були направлені до Дніпропетровська, мали б надійти на адресу, якої не існує.

Василь Сухов уважає не випадковим також призначення слухання справи на 21 червня, тобто на переддень 69-ї річниці початку так званої Великої Вітчизняної війни: він впевнений, що в такий день об’єктивного розгляду справи не може бути.

Координатор дніпропетровської громадської організації «ГРАД» Василь Сухов подав апеляційну скаргу на рішення Донецького окружного адміністративного суду щодо зняття звання Героя України зі Степана Бандери у квітні 2010 року.
XS
SM
MD
LG