Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 23:43

Північна Корея скасує угоду про відвернення морських інцидентів із Півднем


Влада Північної Кореї заявила, що «повністю анульовує» міжкорейську домовленість, яка мала на меті відвертати військові сутички на морі в суперечливому регіоні в західній частині морського кордону, де його лінія не врегульована і кожна зі сторін вважає ті води своїми.

У заяві, яку оприлюднило в Пхеньяні офіційне Центральне телеграфне агентство Кореї, мовиться, що по південнокорейських кораблях, які «вторгнуться» в північнокорейські води, «буде завдано негайних фізичних ударів».

Заява пролунала через кілька годин по тому, як південнокорейські військово-морські сили провели раніше сьогодні на західному узбережжі, неподалік суперечливого кордону, навчання з боротьби проти підводних човнів. Північна Корея раніше попереджала, що такі навчання «поставлять Корейський півострів на межу війни».

Напруженість між двома корейськими державами різко зросла після того, як минулого тижня міжнародна група експертів встановила, що південнокорейський корабель, який затонув наприкінці березня з 46 членами команди, загинув від влучення торпеди північнокорейського виробництва, вочевидь випущеної з північнокорейського ж підводного човна.

Пхеньян заперечує, що причетний до цього, і погрожує війною, якщо його покарають за цей випадок.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG