«Опозиція – це серйозна річ. А в нас вона якась іграшкова. Створили потішний опозиційний уряд, потім потішний опозиційний Комітет захисту України...», – подає роздуми народного депутата з НУ-НС Віктора Матчука газета «Україна молода».Опозиція, мовляв, мусить створюватися знизу. Спершу має з'явитися бажання у людей. Поки що такого бажання нема, стверджує депутат, тому створення такого комітету сьогодні є провокацією. Адже коли потреба насправді визріє, створювати таку структуру буде значно важче, бо сама ідея вже зіпсована.
Партія регіонів розпочинає похід за столичною спадщиною. Як стверджують «Вечірні вісті», посадити «свого хлопця» на київський міський «престол» було заповітною мрією будь-якої влади в Україні. Нинішня не виняток. Нині створені просто ідеальні умови для «взяття рейхстагу». Про це пишеться в статті «Діти космосу».
Кампанія з декларації доходів завершилася, однак українські чиновники, які згідно з законом повинні були опублікувати інформацію про джерела своїх статків в офіційних друкованих органах, не поспішають цього робити. Один із них – віце-прем’єр з гуманітарних питань Володимир Семиноженко. Про інших урядовців, що не бажають оприлюднювати про себе фінансову інформацію, розповідає газета «Діло» у статті «Куди міністри сховали свої декларації».
Сьогодні зі школою прощаються понад 300 тисяч одинадцятикласників. Про те, що вдалося зробити за останні десять років в українській системі освіти, про її плюси та мінуси діляться своїми роздумами експерти газети «День». Заголовок матеріалу «Освіта й виклики часу».