Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 08:09

Народ як жінка (інструкція для президента)


Те, що «економіка це така жінка…до якої треба підходити з розумом» –Віктор Янукович знає. І нам, уже вкотре, не забуває нагадувати.

Відповідаючи відвертістю на відвертість, скажу: та й народ як така жінка. Або любить, або ні.
Маргарет Тетчер казала, що їй «зазвичай, достатньо десяти секунд, щоб скласти думку про чоловіка, і потім вона рідко змінюється».

І народ можна закохати в себе або, принаймні, викликати повагу – за 10 секунд.

Просто треба бути відвертим, сміливим, рішучим і діяти у відповідності до обставин.

Ну кинув вітер вінок. Ще не те буває. Так причепили б ви його на місце, благо помічників вистачає, і сказали б у камеру – тобто народові: « Оце так! Мало не впав! Але ж втримав!». І вже тоді, витерли, з тихою посмішкою, стомлене державними справами, чоло.

Ефект був би неперевершений!

Ну зібралися ви їхати до Львова, про який вам, мабуть, розповідав Дмитро Табачник чи пенсіонери з НКВС. Ну почитайте ви трохи про це місто, ну поговоріть з кимось таким, хто від вас ні посад ні грошей не чекає, ну подивіться якісь фото чи відео, ну налаштуйтеся на те, що там теж – ЛЮДИ живуть. Трохи інші, трохи не такі з якими ви звикли спілкуватися, але ЛЮДИ.

Налаштуйтеся внутрішньо позитивно і скажіть своїм хлопцям: «Так! Щоб ніяких мені Беркутів і перекриття усього центру, звичайні цивілізовані заходи безпеки – я ж не на окуповану територію їду, я ж Президент цієї країни – України. Заходи безпеки тоді добрі, коли непомітні!»

І прилетіть до того Львова. І вийдіть до людей, і посміхніться, і привітайтеся, і підійдіть сміливо та подивіться спокійно прямо в очі – у ті найважливіші 10 секунд – тим, «хто проти», і скажіть: « гарне місто Львів, до ладу тільки треба все довести, а демократії – ви мене повчите! Дякую за критику!».
Та й на флешмоби подивіться та й посмійтеся разом з усіма.

І все, народ – ваш!

Бо ж він як жінка, до нього треба з щирими почуттями підходити!

Якщо вони, звісно, є!
  • 16x9 Image

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG