Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 19:08

В Одесі відновив діяльність «Український клуб»


Близько 200 представників української громади міста провели у престижному Центрі актуального мистецтва збори, на яких відновили заради «задоволення своїх національно-духовних потреб» діяльність «Українського клубу Одеси». Він існував тут до 1918 року.

Як заявив один з ініціаторів «Українського клубу» Андрій Юсов, упродовж першої половини ХХ століття «українська громада надзвичайно постраждала від тоталітарних режимів», втративши кращих представників. За його словами, складний період переживає українство Одеси й зараз, що спонукало найактивніших одеситів, як і в 1910 році, до консолідації зусиль заради реалізації актуальних завдань для громади й суспільства.

«Український клуб» відроджується, і я хочу привітати всіх, хто до цього причетний, прагнучи долучитися до активізації української громади в культурному і суспільно-політичному житті Одеси», – звернувся до однодумців Юсов.

За його словами, членство в «Українському клубі» може набути будь-хто з одеситів – громадян України, незалежно від національної приналежності, кому близькі ідеали українства.

На відкритті клубу експонувалися документальні матеріали «Українська Одеса ХХ століття».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG