Доступність посилання

ТОП новини

Янукович оголосив реформи


Президент Віктор Янукович на сьогоднішньому засіданні Комітету з економічних реформ презентував свою програму таких реформ і заявив, що оголошує перший етап реформ, які повинні привести Україну до успіху.

За його словами, головна мета реформ «проста і ясна»: Україна має впродовж 10 років увійти до двадцяти найрозвиненіших держав світу, а рівень життя українців повинен відповідати «європейським стандартам».

Янукович заявив, що його програма передбачає, зокрема, досягти темпів зростання валового внутрішнього продукту не менш як 5 відсотків на рік і знизити інфляцію до 6 відсотків із нинішніх, за його словами, 13 вже в 2014 році.

Наголосивши, що надзавданням і головною метою реформ є «кардинальне поліпшення життя громадян», Президент додав, що реформи не повинні відбуватися за рахунок громадян України. Для цього він вважає за потрібне сформувати адресні інструменти соціального захисту соціально вразливих верств.

Без реформ Україна приречена, бо дуже довго перебувала в стані економічного застою, заявив Янукович. Він закликав здійснювати реформи швидко і скоординовано.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG