Доступність посилання

ТОП новини

За перевищення повноважень затримали високопосадовців МВС


За перевищення службових повноважень затримали заступника керівника міліції Тернопільської області і керівника ДАІ однієї з областей. Про це повідомив сьогодні в Києві радник міністра внутрішніх справ України Костянтин Стогній.

«Я можу вам повідомити про те, що затримані найвищі керівники міліцейського відомства за підозрою у скоєнні злочинів. Так, заступник начальника УМВС Тернопільської області, начальник ДАІ однієї з областей, начальник райвідділу Полтавської області знаходиться в СІЗО. Начальник ще одного райвідділу, але Львівської області за вимагання хабара в 35 тисяч доларів також затриманий, зараз проводиться перевірка і порушено кримінальну справу», – сказав Стогній.

За його словами, перевірка співробітників міліції проводиться Службою внутрішньої безпеки МВС.

«Ми робимо все можливе для попередження корупції: очищаємо наші лави», – додав перший заступник міністра внутрішніх справ України, керівник Головного управління боротьби з організованою злочинністю Сергій Черних.

«Вищезгаданих посадовців затримано за перевищення своїх повноважень і зловживання. Зараз проводиться слідство», – зауважив він, не уточнивши при цьому, що саме ставиться за провину заступнику керівника міліції Тернопільської області і керівникові ДАІ однієї з областей.
XS
SM
MD
LG